KONST / Litografier / Litografisk affisch 13185466
nr 1318 5466
Litografisk affisch
Picasso, "Cote d Azur", Henri Duchamps lith. Ej signerad. Bladets mått: 99x66 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 april 2020
kl 18:03:07
700 kr